DOTKNIJ SZTUKI BWA

Kolekcja na smartfonie


Masz smartfon? Zobacz naszą kolekcję!

W czwartek 25 sierpnia br. w Galerii Bielskiej BWA została aktywowana otwarta bezpłatna strefa informacji cyfrowej na smartfony.
Wybierając Wi-Fi o nazwie DOTKNIJ SZTUKI BWA na placu za galerią oraz wewnątrz budynku, bez konieczności posiadania Internetu czy instalowania aplikacji, każdy będzie miał dostęp do najciekawszych dzieł z kolekcji sztuki galerii oraz aktualnych wydarzeń. Wystarczy wpisać w przeglądarce: www.brutalnybeton.com

DOTKNIJ SZTUKI BWA

Wi-Fi DOTKNIJ SZTUKI BWA, dzięki wspomaganiu technologią NFC, umożliwia także uzyskanie informacji o historii wzorów wyrytych na kaflach umieszczonych w betonowych podstawach ceramicznych ławek na placu. Wystarczy zbliżyć swój smartfon do białej kropki znajdującej się na środku kafla.

DOTKNIJ SZTUKI BWA to innowacyjny projekt autorstwa Michała Hyjka, absolwenta krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, prekursora idei darmowego, nieograniczonego dostępu do informacji cyfrowej w przestrzeni miejskiej. To pierwsza tak nowatorska realizacja w Bielsku-Białej. Zrealizowanie projektu było możliwe dzięki stypendium twórczemu Miasta Bielska-Białej w dziedzinie kultury i sztuki.

Więcej informacji na stronie artysty >>

Od 2 października 2018 uruchomiony został nowy serwis galerii pod adresem: http://galeriabielska.pl/
_____________________________________________________________

Stara strona stanowi archiwum galerii: http://archiwum.galeriabielska.pl
Przekierowania z głównej strony

>>

Nasze profile:

 

Facebook galerii     instagram galerii     YouTube galerii

 

Google Open Gallery

__________________________

Biuletyn Informacji Publicznej

>>