Małgorzata Maćkowiak


Małgorzata MaćkowiakMałgorzata Maćkowiak

Urodziła się i mieszka w Krakowie. Dyplom uzyskała w pracowni prof. Jana Szancenbacha na Wydziale Malarstwa krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Zajmuje się malarstwem monumentalnym i sztalugowym, rzeźbą, rysunkiem, ilustracją.
Uczestniczyła w około 100 wystawach zbiorowych w Polsce, Japonii, Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Francji, Słowenii, na Ukrainie, w USA i Wielkiej Brytanii, a także w kilkudziesięciu wystawach poplenerowych w Polsce, w Mołdawii i na Ukrainie. W roku 2008 uczestniczyła w międzynarodowym projekcie artystycznym „Meeting in Zdonov", a w 2012 roku reprezentowała nasz kraj w międzynarodowym projekcie Artcamp 2012 w Toyama w Japonii. Jej prace znajdują się w zbiorach prywatnych w kraju i za granicą.
Z pasją realizuje lalki artystyczne. Uważa, że należy traktować je jak obiekty artystyczne, które towarzyszyć mogą całej rodzinie - dzieciom i dorosłym. Niektóre postacie można odnaleźć zarówno na jej obrazach, jak i wersji trójwymiarowej. Lalki Małgorzaty Maćkowiak opowiadają swoją historię, zapraszają do wędrówki w krainy wyobraźni i oderwania się od rzeczywistości.

Małgorzata Maćkowiak


www.malgorzatamackowiak.art.pl
www.lalki.art.pl
mm@malgorzatamackowiak.art.pl

Od 2 października 2018 uruchomiony został nowy serwis galerii pod adresem: http://galeriabielska.pl/
_____________________________________________________________

Stara strona stanowi archiwum galerii: http://archiwum.galeriabielska.pl
Przekierowania z głównej strony

>>

Nasze profile:

 

Facebook galerii     instagram galerii     YouTube galerii

 

Google Open Gallery

__________________________

Biuletyn Informacji Publicznej

>>