„Najciekawsze techniki artystyczne” - warsztaty rodzinne

prowadzone przez artystów wielu specjalności (witraż, mozaika, tkanina, batik, i inne)

Raz w miesiącu w Galerii odbywają się warsztaty prezentujące „Najciekawsze techniki artystyczne". Mogą w nich uczestniczyć dzieci i młodzież oraz całe rodziny. Pierwsze z nich - „Wycinankowe warsztaty", prowadzone przez Kasię Kmitę, wrocławską artystkę, wykorzystującą w swojej twórczości pracochłonną technikę tradycyjnej wycinanki łowickiej - odbyły się 4 lutego. Na kolejnym spotkaniu, w dniu 17 marca, uczestnicy będą mogli zapoznać się z techniką, stosowaną już od starożytności, jaką jest mozaika. Poprowadzi je Joanna Rostek z Bytomia. Z artystką tą bielszczanie mieli już okazję się spotkać podczas warsztatów grudniowych z witrażu pt. „Aniołek w technice Tiffany'ego".

Uwaga! W związku z dużym zainteresowaniem warsztatami mozaiki, będziemy prowadzili kolejne zapisy po uzgodnieniu terminu z artystką. O terminie nowych warsztatów poinformujemy na stronie.

W następnych miesiącach Galeria zaproponuje warsztaty rodzinne z równie interesującymi, rzadkimi technikami, m.in. tkaninę, filcowanie, witraż , batik.

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci i ich opiekunów. Odbywają się raz w miesiącu w soboty, w godz. od 10.00 do 12.00. Obowiązują wcześniejsze zapisy w sekretariacie Galerii, tel. 33 812 58 61; 33 812 41 19 (kontakt z Grażyną Cybulską), e-mail: warsztaty@galeriabielska.pl; koszt zajęć: dzieci - 10 zł; osoby dorosłe 20 zł.


Od 2 października 2018 uruchomiony został nowy serwis galerii pod adresem: http://galeriabielska.pl/
_____________________________________________________________

Stara strona stanowi archiwum galerii: http://archiwum.galeriabielska.pl
Przekierowania z głównej strony

>>

Nasze profile:

 

Facebook galerii     instagram galerii     YouTube galerii

 

Google Open Gallery

__________________________

Biuletyn Informacji Publicznej

>>