#HELPFINDBRUNO - PRZYJACIELE NA POMOC - dobroczynna aukcja dzieł sztuki

sobota, 18 czerwca
- 10.00 - 18.00 - ekspozycja
- 18.00 - koncert Wojciecha Majewskiego i aukcja
Galeria prac aukcyjnych >>


 

Znani polscy artyści ofiarowali swoje prace na charytatywną aukcję dzieł sztuki "#HelpFindBruno - Przyjaciele na pomoc", która odbędzie się w Galerii Bielskiej BWA w czerwcową sobotę. Dochód z niej zostanie przeznaczony na koszty związane z poszukiwaniami Bruno Muschalika, Polaka zaginionego w północnych Indiach, oraz innych potrzebujących znajdujących się na liście zaginionych.

 

Plakat informujący o poszukiwaniach Bruna, IndieBruno Muschalik, młody zabrzanin, zaginął w okolicach Manikaran, w stanie Himachal Pradesh. Ostatni raz widziano go 8 sierpnia 2015 roku. Szukają go rodzina i przyjaciele. Jego ojciec, znany fotograf i nauczyciel akademicki Piotr Muschalik, kilkakrotnie był już w Indiach, a także w Izraelu, gdzie prowadził jeden ze śladów.

 

 

Reprodukcje prac przeznaczonych na aukcję umieszczane będą również sukcesywnie w wirtualnej galerii na stronie Galerii Bielskiej BWA na platformie Google Open Gallery >>

Aukcję poprowadzi Witold Mazurkiewicz, dyrektor Teatru Polskiego w Bielsku-Białej. Aukcja prowadzona będzie poprzez licytacje w galerii i telefoniczne.
Kurator wystawy - Grażyna Studzińska-Cavour.

Podczas aukcji odbędzie się koncert wybitnego pianisty - Wojciecha Majewskiego.

Organizatorami aukcji są Piotr Muschalik, ojciec zaginionego Bruna oraz Forum Organizacji Pozarządowych Działających na rzecz Osób Niepełnosprawnych, Chorych i Ich Rodzin Pod Nazwą Razem.

Cegiełka wstępu na aukcję  - 25 złotych.
(do nabycia poprzez stronę http://helpfindbruno.evenea.pl/ albo bezpośrednio przed aukcją poprzez rezerwację miejsca w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/553625524797122/)

_____________________________________________________________

Także na Facebooku od wielu miesięcy trwa aukcja dzieł sztuki. Dobrowolne wpłaty na konto użyczone przez Fundację oraz bezpośrednia sprzedaż prac autorstwa różnych artystów, przyjaciół rodziny, studentów oraz kolegów Bruna i Piotra Muschalika.
Aktualnie licytowane dzieła znajdują się pod adresem internetowym  https://www.facebook.com/events/183327888690151/

 

Wszelkie informacje dotyczące zaginionego Bruna Muschalika można znaleźć na stronie poświęconej poszukiwaniom pod adresem: www.facebook.com/brunomuschalik91/.

___________________________________________

W mediach:

"Aukcja dobroczynna z BWA", Kurier Radia Bielsko, NR 20 (224), 09.06.2016, str.18. (pdf. >>)

Od 2 października 2018 uruchomiony został nowy serwis galerii pod adresem: http://galeriabielska.pl/
_____________________________________________________________

Stara strona stanowi archiwum galerii: http://archiwum.galeriabielska.pl
Przekierowania z głównej strony

>>

Nasze profile:

 

Facebook galerii     instagram galerii     YouTube galerii

 

Google Open Gallery

__________________________

Biuletyn Informacji Publicznej

>>