KONFERENCJA "DRZEWA W MIEŚCIE"

Galeria Bielska BWA, 15 listopada 2014, 11.00-18.00, wstęp wolny


___________________________________________________________________________

Konferencja

 

Społeczny Ruch Ochrony Drzew oraz Fundacja Pozytywnych Zmian zapraszają do udziału w organizowanej wspólnie konferencji "Drzewa w mieście".


Celem konferencji jest upowszechnianie wiedzy o walorach, funkcjach i znaczeniu drzew w przestrzeni miejskiej oraz promowanie działań służących poprawieniu jakości środowiska i zachowaniu bogatej różnorodności biologicznej na terenie miasta Bielsko-Biała. Konferencja będzie także polem wymiany informacji oraz przybliży uczestnikom możliwości płynące ze współpracy mieszkańców i władz miasta w obszarze ochrony środowiska i tworzenia nowego ładu przestrzennego.


W trakcie spotkania  poruszone zostanie szerokie spektrum zagadnień począwszy od informacji na temat roli drzew w życiu współczesnego człowieka, praktyk stosowanych przy bieżącej konserwacji i utrzymaniu terenów zielonych po funkcjonowanie regulacji prawnych dotyczących gospodarowania drzewostanem na terenach miejskich.


Zaproszenie skierowane jest do mieszkańców Bielska-Białej, środowisk naukowych, organizacji społecznych zainteresowanych powyższą problematyką, zarządców nieruchomości, firm zajmujących się pielęgnacją zieleni miejskiej oraz przedstawicieli władz samorządowych miasta Bielsko-Biała.


Program konferencji (pdf >>)


Udział w konferencji jest bezpłatny.


Więcej informacji na stronie wydarzenia "Drzewny listopad w Bielsku-Białej" >> . Wszelkie pytania można kierować na adres mailowy: srod.bb@gmail.com.

Konferencja i warsztaty są realizowana w ramach projektu „Drzewa w mieście" dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

 

 

Od 2 października 2018 uruchomiony został nowy serwis galerii pod adresem: http://galeriabielska.pl/
_____________________________________________________________

Stara strona stanowi archiwum galerii: http://archiwum.galeriabielska.pl
Przekierowania z głównej strony

>>

Nasze profile:

 

Facebook galerii     instagram galerii     YouTube galerii

 

Google Open Gallery

__________________________

Biuletyn Informacji Publicznej

>>