OSWAJAMY TKANINY - warsztaty z Pauliną Poczętą

9-13 lipca, godz. 10.00-12.00


Uczestniczki i uczestnicy warsztatów mogli z pomocą artystki, wybierając przygotowane przez nią materiały, wykonać własnoręcznie spersonalizowane przedmioty np. torbę na ramię, łatę lub aplikację na ubranie, broszkę czy bransoletkę, brelok, maskotkę, etui na telefon, a nawet (dla chętnych i nieco starszych uczestników) mały dywanik z bawełnianych koszulek.

Warsztaty skierowane  do małych i dużych miłośniczek i miłośników prac ręcznych (6-15 lat), zrealizowane w oparciu o materiały tekstylne, haft, filc, guziki, koraliki i wełnę.

 

Warsztaty z Pauliną Poczętą

Warsztaty z Pauliną Poczętą

Warsztaty z Pauliną Poczętą

Warsztaty z Pauliną Poczętą

Warsztaty z Pauliną Poczętą

 

 

Paulina Poczęta - urodzona w 1980 roku w Zawierciu. Absolwentka Wydziału Artystycznego w Cieszynie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuk Plastycznych. Dyplom z grafiki Pauliny Poczętej w 2005 roku znalazł się w 2. Edycji konkursu „Najlepszy dyplom - grafika" Stowarzyszenia Międzynarodowe Triennale Grafiki w Krakowie. W 2013 roku otrzymała tytuł doktora sztuki w dziedzinie sztuk plastycznych. Od 2007 roku zatrudniona na macierzystej uczelni; prowadzi zajęcia z rysunku oraz autorską pracownię. Zajmuje się tworzeniem obiektów, rysunkiem, grafiką i malarstwem. Mieszka w Bielsku-Białej.

Koszt udziału w tygodniowych warsztatach - 45 zł
Liczba miejsc ograniczona. Zapisy w sekretariacie Galerii osobiście, telefonicznie (33 812 58 61) lub mailowo (info@galeriabielska.pl).

 

Od 2 października 2018 uruchomiony został nowy serwis galerii pod adresem: http://galeriabielska.pl/
_____________________________________________________________

Stara strona stanowi archiwum galerii: http://archiwum.galeriabielska.pl
Przekierowania z głównej strony

>>

Nasze profile:

 

Facebook galerii     instagram galerii     YouTube galerii

 

Google Open Gallery

__________________________

Biuletyn Informacji Publicznej

>>