WARSZTATY ANIMACJI POKLATKOWEJ

18,19,20 lipca, 10:00-12:00    


Kolejne warsztaty z animacji poklatkowej prowadzone przez Katarzynę Krywult. Warsztaty pozwalają na zdobycie umiejętności w realizacjach filmowych związanych z budowaniem scenariusza, wykonywaniem scenografii, kreowaniem bohaterów, a także na nabywanie doświadczenia w pracy z aparatem czy obsługą programów do montażu. Animowanie znanej opowieści, własnej bajki lub abstrakcyjnej historii tworzonej spontanicznie - może być wyzwaniem dla artystów w każdym wieku.

Warsztaty kierowane są do dzieci i młodzieży - do każdego, kto chciałby ożywić świat swojej wyobraźni i odkryć zupełnie nowy sposób wyrażania swojego kreatywnego „ja". Na zajęcia należy przynieść swój sprzęt: profesjonalny aparat lub telefon z aparatem, laptop i kabel USB do smartfona.

Podczas zajęć będzie tworzony wideoklipy do ulubionych piosenek. Warto mieć je przy sobie w postaci pliku mp3, np. na pendrive.        

 

Warsztaty animacji poklatkowej w Galerii Bielskiej BWA

 

Katarzyna Krywult jest nauczycielką języka polskiego w Szkole Podstawowej w Bestwinie, autorką i koordynatorką wielu projektów, w tym m.in. warsztatów animacji poklatkowej, lip dubu w Muzeum Regionalnym w Bestwinie, „Mistrzów Kodowania z Bestwiny". Stworzyła „Instrukcję obsługi języka polskiego" - edukacyjnego vloga. Ważnym osiągnięciem w pracy z młodzieżą było zdobycie I miejsca w międzynarodowym konkursie The Best Content For Kids za pracę nad tym projektem. Jako Superbelfer RP szkoli nauczycieli z zastosowań IT w edukacji, pracuje także nad adaptacją edukacji spersonalizowanej do potrzeb szkoły masowej.

Na warsztaty obowiązują zapisy w sekretariacie galerii (tel. 33 812 58 61) lub osobiście. Koszt warsztatów - 10 zł /jedno spotkanie lub 30 zł za cykl warsztatów.

Od 2 października 2018 uruchomiony został nowy serwis galerii pod adresem: http://galeriabielska.pl/
_____________________________________________________________

Stara strona stanowi archiwum galerii: http://archiwum.galeriabielska.pl
Przekierowania z głównej strony

>>

Nasze profile:

 

Facebook galerii     instagram galerii     YouTube galerii

 

Google Open Gallery

__________________________

Biuletyn Informacji Publicznej

>>