DOMOWE MELODIE

piątek, 10 kwietnia, 19.00


Fotorelacja z koncertu

___________________________________________________________________________

W dużej sali Galerii Bielskiej BWA utwory ze swojej najnowszej - wydanej w grudniu 2014 roku -płyty zaprezentował zespół Domowe Melodie. Zespół, który już w momencie debiutu w 2012 roku zyskał miano fenomenu i objawienia polskiej sceny muzycznej. Bilety na koncerty Domowych Melodii znikają w mgnieniu oka.
Zespół stworzyła trójka muzycznych zapaleńców, którzy szturmem zdobyli serca słuchaczy w całej Polsce i powoli zarażają swoją muzyką zagraniczne kraje. Przemienili mieszkanie w studio nagraniowe i bez wsparcia wytwórni oraz jakichkolwiek promotorów w czerwcu 2012 roku wydali swój debiutancki album. Zostali zaproszeni do udziału w Męskim Graniu, zaistnieli na festiwalu Open'er, występowali w Islandii, w Lizbonie - za każdym razem dając niezapomniane koncerty. Piosenka zespołu pt. „Grażka" zadebiutowała na drugim miejscu legendarnej Listy Przebojów Trójki, tydzień później plasując się już na pierwszym miejscu. Zespół zdobywał wiele nagród, także za granicą, plasował się na czołowych miejscach w plebiscytach czytelników pism i portali.

 

zespół Domowe Melodie

 

zespół Domowe Melodie

 

zespół Domowe Melodie

Autorka muzyki i tekstów Justyna „Jucho" Chowaniak razem ze Staszkiem Czyżewskim i Kubą Dykiertem stanowią swoistą mieszankę wybuchową charyzmy, poczucia humoru i dziecięcej wręcz wrażliwości. Sami jedynie skromnie podkreślają, że pragną grać i śpiewać co im na sercu leży. 17 grudnia 2014 roku po ponadpółrocznej przerwie i ku zaskoczeniu wszystkich, zespół wydaje swoją drugą, tym razem podwójną płytę, na której znajdują się 22 nowe piosenki. W lutym 2015 Domowe Melodie oficjalnie rozpoczynają długo wyczekiwaną trasę koncertową po Polsce.
Mimo wielkiego zainteresowania zespołem wytwórni i promotorów, cała trójka konsekwentnie odmawia propozycji współpracy i na własną rękę wydaje ręcznie przygotowywane płyty, które można zdobyć jedynie poprzez ich oficjalną stronę: www.domowemelodie.pl

 

zespół Domowe Melodie

Więcej o zespole >>

________________________________________________________________

Koncert odbył się w piatek, 10 kwietnia 2015 w dużej sali wystawowej Galerii Bielskiej BWA (I piętro) - miejsca stojące (to nowy termin, lutowy koncert został odwołany z powodu choroby wokalistki).

Bilety w przedsprzedaży - 40 zł; w dniu koncertu - 45 zł; do nabycia w Klubokawiarni Aquarium w Galerii Bielskiej BWA.

Bilety zakupione we wcześniejszym terminie zachowują ważnośc na 10 kwietnia.

__________________________________________________________________

Organizatorami koncertu są: Stowarzyszenie Kulturalne „Sonata", Galeria Bielska BWA, Fundacja Kultury „Kalejdoskop" i Klubokawiarnia Aquarium.


 

Od 2 października 2018 uruchomiony został nowy serwis galerii pod adresem: http://galeriabielska.pl/
_____________________________________________________________

Stara strona stanowi archiwum galerii: http://archiwum.galeriabielska.pl
Przekierowania z głównej strony

>>

Nasze profile:

 

Facebook galerii     instagram galerii     YouTube galerii

 

Google Open Gallery

__________________________

Biuletyn Informacji Publicznej

>>