Gra miejska-przystanek

piątek, 1 czerwca, g. 16
plac przed GaleriąNa zakończenie trwających od stycznia warsztatów społecznych i filmowych  pod hasłem „Film w społeczeństwie, społeczeństwo w filmie", realizowanych przez Stowarzyszenie Montaż w trzech bielskich liceach, ich uczestnicy przygotowali grę miejską „Graj i działaj". Tematem wiodącym bielskiej gry są prawa człowieka.
Warsztaty z młodzieżą licealną przeprowadzili Anna Smolarek (warsztaty społeczne) i Tomasz Gruszczyk (warsztaty filmowe). Odbyły się one w programie projektu Akademia Orange, którego celem jest wspieranie młodzieży w realizacji nieszablonowych pomysłów i odważnych inicjatyw kulturalnych.

Warsztaty z bielskimi licealistami, fot. Bartek BartosińskiOrganizację pierwszego „przystanku" gry wsparła Galeria Bielska BWA.
W piątek, 1 czerwca br., już od godz. 16.00 na placyku przed Galerią - będzie można podziwiać pokazy tańca współczesnego i uczestniczyć w koncercie. Tutaj gracze zaopatrzą się w ulotki z mapką oraz informacjami na temat czekających ich zadań. Na kolejnych przystankach, umieszczonych w centrum miasta (m.in. Rynek i plac Chrobrego), osoby biorące udział w grze będą mogły zapoznać się z działalnością organizacji pozarządowych, podpisać listy Amnesty International, wspomóc zwierzęta ze schroniska i uczestniczyć w powstawaniu graffiti.

Szczegóły gry na stronie Stowarzyszenia Montaż >>

Uwaga!
Wczasie trwania 25. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Lalkarskiej (25 - 30 maja 2012) oraz w czwartek 31 maja i w piątek 1 czerwca - wstęp na wystawy w Galerii jest bezpłatny.
Zapraszamy

Od 2 października 2018 uruchomiony został nowy serwis galerii pod adresem: http://galeriabielska.pl/
_____________________________________________________________

Stara strona stanowi archiwum galerii: http://archiwum.galeriabielska.pl
Przekierowania z głównej strony

>>

Nasze profile:

 

Facebook galerii     instagram galerii     YouTube galerii

 

Google Open Gallery

__________________________

Biuletyn Informacji Publicznej

>>