Projekcja filmu "Oblicze porodu" z II Festiwalu Rodzicielstwa

czwartek, 5 czerwca 2014, godz. 17.00 (wstęp wolny)


Od 29 maja do 7 czerwca 2014 w Bielsku-Białej odbędzie się, organizowany przy współpracy ze stowarzyszeniem Doula w Polsce, II Festiwal Rodzicielstwa.
Ideą wydarzenia jest promocja rodzicielstwa bliskości, powrót do inspiracji czerpanej z natury i wiary we własną intuicję jako rodzica i opiekuna dziecka. Tematy, które będą poruszane w tym roku to m.in. karmienie piersią, standardy okołoporodowe, noszenie dzieci w chustach, masaż Shantala oraz rodzicielstwo przez zabawę.
Plakat filmu W trakcie festiwalu w Galerii Bielskiej BWA odbędzie się projekcja filmu „Oblicze porodu" w reżyserii Kate Gorman (Australia, 2012, 87 min). Podejmuje on temat porodu domowego, prezentuje poglądy lekarzy, położnych i innych specjalistów oraz pokazuje historie kobiet, które świadomie wybrały miejsce narodzin swojego dziecka. W filmie podkreślona zostaje istota edukacji na temat porodu oraz prawa kobiet do wyboru najlepszej drogi dla siebie i dziecka. Film stanowi źródło informacji zarówno dla oczekujących pierwszego potomka jak i dla bardziej doświadczonych rodziców. Spotkanie poprowadzi Malwina Okrzesik - psycholog, międzynarodowy doradca laktacyjny, instruktor w szkole rodzenia, mama trzech synów. Uczestnikami spotkania będą także: Magdalena Stoszek - przedstawicielka stowarzyszenia Doula w Polsce oraz położne z Bielska-Białej i okolic.

Organizatorem II Festiwalu rodzicielstwa jest Malwina Okrzesik oraz Katarzyna Stańczak i Szymon Kułakowski - pasjonaci rodzicielstwa, rodzice, aktywiści, ekolodzy.

 

 

Więcej informacji o Festiwalu Rodzicielstwa na Facebooku >>

 

Od 2 października 2018 uruchomiony został nowy serwis galerii pod adresem: http://galeriabielska.pl/
_____________________________________________________________

Stara strona stanowi archiwum galerii: http://archiwum.galeriabielska.pl
Przekierowania z głównej strony

>>

Nasze profile:

 

Facebook galerii     instagram galerii     YouTube galerii

 

Google Open Gallery

__________________________

Biuletyn Informacji Publicznej

>>