Bielsko-BiaWOW!

Informacja, konsultacje


 

Pierwszy w regionie punkt informacyjno-konsultacyjny dla kreatywnych osób pod nazwą "Bielsko-BiaWOW!" rozpoczął działalność w Galerii Bielskiej BWA. Adresowany jest do artystów i przedsiębiorców oraz innych osób działających w sektorze kultury, czyli do środowisk objętych działaniami polsko-norweskiego projektu „Lokomotywa - strategia rozwoju klastrów", który Galeria Bielska BWA realizuje wespół z Regionalną Izbą Handlu i Przemysłu i Oslo Teknopol w Norwegii w latach 2008-2011, przy wsparciu finansowym Norweskiego Mechanizmu Finansowego i Gminy Bielsko-Biała.

Strona internetowa punktu jest stale aktualizowanym bogatym źródłem informacji dla osób, które poszukują oryginalnych ścieżek rozwoju swojej kreatywnej działalności.

W zakładkach strony znajduje się - starannie dobrana z myślą o ludziach kultury i sztuki oraz biznesu kreatywnego - szeroka oferta konkursów, rezydencji, szkoleń i grantów.

Więcej na: http://pi.lokomotywa.org.pl/

Biuletyn z aktualnościami można otrzymywać po dołączeniu do grupy dyskusyjnej „Bielsko-BiaWOW!" na portalu GoldenLine: http://www.goldenline.pl/grupa/bielsko-biawow

Konsultacje w Galerii Bielskiej BWA:
czwartek 12.00-18.00
piątek 8.00-16.00

Od 2 października 2018 uruchomiony został nowy serwis galerii pod adresem: http://galeriabielska.pl/
_____________________________________________________________

Stara strona stanowi archiwum galerii: http://archiwum.galeriabielska.pl
Przekierowania z głównej strony

>>

Nasze profile:

 

Facebook galerii     instagram galerii     YouTube galerii

 

Google Open Gallery

__________________________

Biuletyn Informacji Publicznej

>>