Kiermasz wydawnictw

do piątku 3 kwietnia
__________________

Katalogi nawet za pół ceny!
Kartki - 10 groszy
Plakaty za złotówkę


 

W przedświątecznym okresie Galeria Bielska BWA w Bielsku-Białej zaprosiła miłośników sztuk wizualnych i sztuki edytorskiej na kiermasz swoich wydawnictw i druków. Wybrane katalogi wystaw i książki o sztuce można było nabyć taniej, część z nich za pół ceny. Kartki z reprodukcjami malarstwa i rysunku były w sprzedaży za jedyne 10 groszy, a wszystkie plakaty wystaw po złotówce!

okładki katalogów


Kiermasz był okazją do kupienia za pół ceny (po 20 zł!) wyjątkowych albumów, docenianych przez znawców tradycji malarskich Bielska-Białej - są to monografie Jana Grabowskiego (w językach polskim i angielskim) i Kazimierza Kopczyńskiego (teksty w języku polskim, angielskim i niemieckim), nieżyjących już malarzy, działających w grupie twórczej Beskid (1961-1987). Albumy są bogato ilustrowane zdjęciami dokumentalnymi i kolorowymi reprodukcjami obrazów, zawierają katalog prac oraz ciekawe teksty poświęcone życiu i twórczości artystów.
Także za pół ceny były najnowsze katalogi poświęcone ostatnim edycjom ważnych cyklicznych przeglądów malarstwa i sztuk wizualnych, jakie organizuje Galeria Bielska BWA: katalog 41. Biennale Malarstwa „Bielska Jesień 2013" oraz katalog 3. Bielskiego Festiwalu Sztuk Wizualnych 2014 (oba po 15 zł).
Fani bielskich twórców ucieszyli się z kiermaszowej okazji do tańszego kupienia katalogów wystaw malarstwa Krzysztofa Kokoryna „Dzik" i Kariny Czernek „Szeptem widzenie" - oba katalogi posiadają twarde okładki, zachęcają dużymi, kolorowymi reprodukcjami obrazów (po 10 zł!).

 

okładki katalogów


Kuszące były także o połowę niższe ceny katalogów wystaw znanych artystów, m.in. rzeźbiarki Agaty Agatowskiej, wybitnego ilustratora i rzeźbiarza Józefa Wilkonia, wspólny katalog Krzysztofa Grusego i Pawła Hajncla pt. „Wybór listów 2007-2008", katalog malarstwa Karoliny Zdunek, Joanny Stańko oraz głośnej w Polsce wystawy „Mit i melancholia", a także książka Jerzego Truszkowskiego „Post Partum Post Mortem" - o polskich artystach awangardowych w społeczeństwie socjalistycznym.


Uwaga! Ceny promocyjne nie obowiązują w sprzedaży internetowej.

 

Kiermasz trwa od 14 marca do piątku 3 kwietnia 2015 roku.
Katalogi, plakaty i kartki eksponowane są na specjalnych regałach w godzinach otwarcia galerii, codziennie od 10.00 do 18.00.

Więcej o katalogach i albumach wydawnych przez Galerię Bielską BWA na stronie internetowej >>

 

 

Od 2 października 2018 uruchomiony został nowy serwis galerii pod adresem: http://galeriabielska.pl/
_____________________________________________________________

Stara strona stanowi archiwum galerii: http://archiwum.galeriabielska.pl
Przekierowania z głównej strony

>>

Nasze profile:

 

Facebook galerii     instagram galerii     YouTube galerii

 

Google Open Gallery

__________________________

Biuletyn Informacji Publicznej

>>