DZIWOTWORY - warsztaty artystyczne z Kariną Czernek

sobota, 20 stycznia, 11.00


Karina Czernek, Kitty i przyjaciele, technika własnaWarsztaty artystyczne kierowane do dzieci, młodzieży i osób dorosłych, prowadzone przez Karinę Czernek - finalistkę 43. Biennale Malarstwa Bielska Jesień 2017.
Na wzorzystych tkaninach przemysłowych naciągniętych na malarskie krosna, uczestnicy warsztatów będą doszukiwali się form przypominających sylwety zwierząt, które następnie, przy pomocy farby lub haftu, zostaną wyłonione z tła i przeistoczone w fantastyczne kształty czy portrety.

Koszt udziału w warsztatach - 10 zł
Liczba miejsc ograniczona. Zapisy w sekretariacie Galerii osobiście, telefonicznie (33 812 58 61) lub mailowo (info@galeriabielska.pl).

Karina Czernek (ur. 1973) - bielszczanka, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Filia w Cieszynie. Laureatka Nagrody Dyrektora Galerii Bielskiej BWA podczas 3. Bielskiego Festiwalu Sztuk Wizualnych (2014). Autorka 14 wystaw indywidualnych, m.in.: w Galerii Sztuki Teatru Ziemi Rybnickiej, galerii Imago-art w Katowicach; Galerii Bielskiej BWA, Bastei Zamku Cieszyn.
Zajmuje się malarstwem i tkactwem artystycznym. Od kilkunastu lat wykonuje prace w autorskiej technice własnej, dzięki której osiąga efekt przenikania płaszczyzn. Głównym tematem jej prac jest kobieta.

 

Karina Czernek, Słoń, technika własna

Wydarzenie organizowane w cyklu warsztatów z artystami, finalistami Bielskiej Jesieni 2017. Czytaj więcej o pozostałych warsztatach >>

 

Od 2 października 2018 uruchomiony został nowy serwis galerii pod adresem: http://galeriabielska.pl/
_____________________________________________________________

Stara strona stanowi archiwum galerii: http://archiwum.galeriabielska.pl
Przekierowania z głównej strony

>>

Nasze profile:

 

Facebook galerii     instagram galerii     YouTube galerii

 

Google Open Gallery

__________________________

Biuletyn Informacji Publicznej

>>