Bye Bye Butterfly

piątek, 26 czerwca 2015, godz. 20.00 (Klubokawiarnia Aquarium, wstęp wolny)


fot. Ewa Łuczak, koncepcja wizualna: Ewa Łuczak/Maja Skrzypek. ARTinTRANSLATIONBye Bye Butterfly to nowy, choć nie tworzony przez debiutantów, zespół na muzycznej mapie Polski. W jego skład wchodzą: wszechstronna wokalnie i instrumentalnie Ola Bilińska, znaną z tak odległych od siebie projektów jak Babadag, Berjozkele, czy Muzyka Końca Lata oraz wirtuoz klawiszy - Daniel Pigoński.
Ich debiutancka płyta „Do Come Bye" składa się z piosenek, którym towarzyszą syntezatory, automaty perkusyjne i analogowe efekty. Jak mówią sami muzycy o swoim projekcie: "Teksty utworów, inspirowane "Boską Komedią" Dantego, to przewrotne refleksje nad metafizyką, życiem, śmiercią i życiem po życiu, snute głosami zagubionych, piekielnych, czyśćcowych i niebiańskich dusz, które wodzą na pokuszenie, ostrzegają, przychodzą po prośbie, dzielą się swoim pozagrobowym doświadczeniem".

Organizator cyklu „Muzyka w Aquarium": Fundacja Kultury „Kalejdoskop", współorganizator: Galeria Bielska BWA, wsparcie finansowe: Gmina Bielsko-Biała

Więcej o zespole na fanpage'u zespołu >>

Od 2 października 2018 uruchomiony został nowy serwis galerii pod adresem: http://galeriabielska.pl/
_____________________________________________________________

Stara strona stanowi archiwum galerii: http://archiwum.galeriabielska.pl
Przekierowania z głównej strony

>>

Nasze profile:

 

Facebook galerii     instagram galerii     YouTube galerii

 

Google Open Gallery

__________________________

Biuletyn Informacji Publicznej

>>